馃殦馃殾 Wizyta Policji w przedszkolu w Pyszczynie馃殾馃殦

W dniu 15.09 2021r.najwa偶niejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolak贸w by艂a wizyta policjant贸w. Tematem numer jeden by艂o bezpiecze艅stwo dzieci na drogach, lecz nie oby艂o si臋 bez wielu pyta艅 maluch贸w dotycz膮cych codziennej pracy policjanta. Rozmawiali z dzie膰mi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominali jak prawid艂owo przechodzi膰 przez jezdni臋, jak zachowa膰 si臋, gdy zaczepi nas obca osoba. Przypominali r贸wnie偶 o korzy艣ci noszenia ubra艅 i obuwia posiadaj膮cego elementy odblaskowe. Najwi臋kszym jednak zainteresowaniem cieszy艂y si臋 w艣r贸d dzieci opowiadania o codziennej pracy Policji oraz demonstracja sprz臋tu policyjnego. Dzi臋ki takim spotkaniom na pewno 偶aden z przedszkolak贸w nie b臋dzie obawia艂 si臋 spotkania z funkcjonariuszem. Policjant b臋dzie kojarzy艂 si臋 przedszkolakom, jako osoba, kt贸rej nie nale偶y si臋 ba膰 i do kt贸rej zawsze i w ka偶dej sytuacji mo偶na zwr贸ci膰 si臋 o pomoc.


rpt
rpt
rpt
rpt
rpt
rpt

rpt