馃帀馃拑BAL KARNAWA艁OWY馃帀 馃拑u馃悵 Pracowitych Pszcz贸艂ek馃悵

W dniu 03.02.2022r. w naszym przedszkolu odby艂 si臋 bal karnawa艂owy. Wszystkie dzieci ju偶 od rana by艂y podekscytowane czekaj膮c膮 ich zabaw膮. W tym dniu przedszkolaki przemieni艂y si臋 w kr贸lewny, ksi臋偶niczki, wr贸偶ki, policjant贸w, spider-men贸w oraz wiele innych postaci. Rozpozna膰 dzieci by艂o trudno. Wsp贸lnie z dzie膰mi przebra艂y si臋 r贸wnie偶 Panie nauczycielki. Kiedy pojawi艂y si臋 pierwsze rytmy weso艂ej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielk膮 ochot膮 rozpocz臋艂y pl膮sy i ta艅ce. Wszyscy bawili si臋 znakomicie. By艂y 鈥濼A艃CE 鈥 艁AMA艃CE 鈥, 鈥濷CZY ZIELONE鈥, 鈥濩HOCOLATE鈥, 鈥濵AKARYNA鈥 i wiele innych weso艂ych utwor贸w. 聽Jednym s艂owem zabawa na 102!!!. Wielk膮 atrakcj膮 dla dzieci podczas balu by艂y zabawy z kolorowymi balonami oraz taniec wigibance , w kt贸rym wszyscy wzi臋li bardzo ch臋tnie udzia艂. W trakcie zabawy mieli艣my r贸wnie偶 okazj臋 do skosztowania s艂odkich pocz臋stunk贸w. Bal by艂 niezapomnianym prze偶yciem dla naszych przedszkolak贸w i na pewno na d艂ugo pozostanie w naszej pami臋ci.