🎉💃BAL KARNAWAŁOWY🎉 💃u🐝 Pracowitych Pszczółek🐝

W dniu 03.02.2022r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. W tym dniu przedszkolaki przemieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, policjantów, spider-menów oraz wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było trudno. Wspólnie z dziećmi przebrały się również Panie nauczycielki. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „TAŃCE – ŁAMAŃCE ”, „OCZY ZIELONE”, „CHOCOLATE”, „MAKARYNA” i wiele innych wesołych utworów.  Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami oraz taniec wigibance , w którym wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków. Bal był niezapomnianym przeżyciem dla naszych przedszkolaków i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.