馃ЦDzie艅 pluszowego misia u M膮drych S贸wek 馃Ц

Z okazji ,,Dnia pluszowego misia” w naszej grupie odby艂 si臋 niezwyk艂y bal.

W tym dniu ka偶dy z nas przebra艂 si臋 za misia. W ubiorze dominowa艂 kolor br膮zowy, a na g艂owach znajdowa艂y si臋 specjalnie wykonane opaski.

Podczas porannej pogadanki dzieci zapozna艂y si臋 z histori膮 pluszowego misia, opowiada艂y o swoich ulubionych pluszakach, kt贸re czeka艂y na dzieci w domach, pozna艂y wiele ksi膮偶ek i album贸w przedstawiaj膮cych tematyk臋 misia, a tak偶e wys艂uchali opowiadania z mora艂em ,,O misiu podr贸偶niku”. Utrwali艂y tak偶e doskonale znan膮 i praktykowan膮 ka偶dego dnia warto艣膰 – przyja藕艅.

Odby艂y si臋 zabawy ruchowe, na艣ladowcze i taneczne.

Po wielu atrakcjach dzieci zosta艂y nagrodzone dyplomami i odznakami przyjaci贸艂 pluszowego misia oraz balonami.

Poni偶ej znajduje si臋 galeria zdj臋膰 z opisanego wydarzenia.