30 .11 2022r.­čĹ«ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čÜô Wizyta Pani policjantki ­čĹ«ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čÜô

┬áW dniu 30.11 2022r. najwa┼╝niejszym wydarzeniem dla naszych przedszkolak├│w by┼éa wizyta policjant├│w. Tematem numer jeden by┼éo bezpiecze┼ästwo dzieci na drogach, lecz nie oby┼éo si─Ö bez wielu pyta┼ä maluch├│w dotycz─ůcych codziennej pracy policjanta. Rozmawiali z dzie─çmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominali jak prawid┼éowo przechodzi─ç przez jezdni─Ö, jak zachowa─ç si─Ö, gdy zaczepi nas obca osoba. Przypominali r├│wnie┼╝ o korzy┼Ťci noszenia ubra┼ä i obuwia posiadaj─ůcego elementy odblaskowe. Najwi─Ökszym jednak zainteresowaniem cieszy┼éy si─Ö w┼Ťr├│d maluch├│w opowiadania o codziennej pracy Policji oraz demonstracja sprz─Ötu policyjnego. Dzi─Öki takim spotkaniom na pewno ┼╝aden z maluch├│w nie b─Ödzie obawia┼é si─Ö spotkania z funkcjonariuszem. Policjant b─Ödzie kojarzy┼é si─Ö przedszkolakom, jako osoba, kt├│rej nie nale┼╝y si─Ö ba─ç i do kt├│rej zawsze i w ka┼╝dej sytuacji mo┼╝na zwr├│ci─ç si─Ö o pomoc.