Zaproszenie dla Rodziców z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kłecku

Drodzy Rodzice,

nieoczekiwane okoliczności pandemii spowodowały, że ograniczyły  kontakty  międzyludzkie, a tryb nauczania zdalnego zmienił na znacząco większy stopień Waszego zaangażowania w codzienną pracę z dziećmi i młodzieżą.

Uruchamia to szereg mechanizmów wpływających na Wasze i dzieci/uczniów samopoczucie i zachowanie.

W tych trudnych chwilach z pewnością otrzymujecie pomoc od wychowawców, nauczycieli, pedagogów i innych specjalistów szkolnych.

Wielu z Was jest  w stałym kontakcie korzystając z porad i wsparcia psychologów i pedagogów Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kłecku rozpoczętego jeszcze przed okresem pandemii.

Chcielibyśmy w tym czasie strachu i niepewności taką pomoc zaoferować również wszystkim, którzy  do tej pory nie mieli potrzeby skorzystania z oferty Poradni.

W czasie pracy zdalnej pod telefonem  czekają na Was:

PSYCHOLODZY:

Małgorzata Święcichowska – 781383338 – malgorzata.swiecichowska@gmail.com

Marta Turza – 694131146 – marta.turza@gmail.com

Arletta Chosińska – 697085941 – arletus1@gmail.com

Joanna Gic-Wachowicz – 504 331 023 – joanna.gicwachowicz@gmail.com

PEDAGODZY:

Marta Soberska – 603499534 – marta.soberska@interia.pl

Grażyna Tomczyk – 602411442 – tom.czy.k@wp.pl

Możecie także Państwo zadzwonić do Poradni ( 61 424 07 83) i zgłosić problem – odpowiedni specjalista skontaktuje się z Państwem a o naszych działaniach poczytać na www.poradniaiklecko.pl lub facebooku.

Życząc wiele siły zapraszam do współpracy

Dyrektor PPP w Kłecku

Mariola Sochacka