Co słychać u Poszukiwaczy?

Dzieci z grupy Poszukiwaczy w tym trudnym dla wszystkich okresie bardzo aktywnie pracują w domach. Pani Sylwia bardzo dziękuje za wszystkie wiadomości, zdjęcia, miłe słowa. Dziękuje za tak owocną współpracę, zarówno z dziećmi, jak i rodzicami. Dzieci w ciągu dwóch tygodni oglądały prezentacje na temat wiosny, czy ogrodu, wykonywały prace plastyczne na temat wiosny i kwiatów  z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, założyły hodowle cebuli lub innych warzyw czy kwiatów, wykonywały karty pracy i zadania specjalne dla chętnych, do których np. należało zbudowanie budki lęgowej dla ptaszków. Przedszkolaki wykonywały też inne prace z własnej inicjatywy. Pani Sylwia wszystkim dzieciom gratuluje owocnej pracy i zachęca do dalszej współpracy.