HEJ KOLĘDA, KOLĘDA….

Hej Kolęda, Kolęda…. Głównym celem podczas inscenizacji Jasełek było wprowadzenie uczestników a także wszystkich przybyłych Gości w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci kształciły umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć,  wzmacniały więzi emocjonalne z rodziną, rozwijały indywidualne predyspozycje i uzdolnienia aktorskie oraz nabywały odwagę, pokonywały śmiałość podczas występu przed publicznością.

Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie, zaangażowanie w przygotowaniach tego ważnego dnia i współpracę. Szanownym Gościom: Pani Wójt Gminy Gniezno Marii Suplickiej,  ks. Pawłowi Gronowskiemu- Proboszczowi z par. pw. NMP Nieustającej Pomocy w Zdziechowie oraz Pani Sołtys wsi Zdziechowa Agacie Rezgui, dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, dobre słowo i wspólne Kolędowanie…..