Informacja o formie zgłaszania dzieci na dyżur do przedszkola w miesiącu sierpniu.

SZANOWNI RODZICE

Prosimy do dnia 30.06.2020r. zgłaszać dzieci na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu.

Aby dziecko mogło uczęszczać do placówki, należy złożyć oświadczenie.

Wypełnione i podpisane oświadczenie należy przesłać w formie skanu lub zdjęcia na adres mailowy przedszkola sekretariat@przedszkolezdziechowa.pl

W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt indywidualny pod numerem telefonu 511 979 077

W pierwszej kolejności z przedszkola będą korzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

OŚWIADCZENIE DLA RODZICÓW