Ostatnie zdalne zajęcia Wynalazców

Mimo, że Wynalazcy w ostatnim czasie odliczali już dni do zakończenia roku szkolnego i pożegnania się z przedszkolem, dali się namówić Pani Paulinie na ostatnie wyzwania i dodatkowe zadania, oprócz zadań w kartach pracy. Realizując temat „Zwierzęta małe i duże”, dzieci chętnie wykonały wspaniałe kolekcje zwierząt z plasteliny i nie tylko. Niektórzy umieścili je w samodzielnie zbudowanym zoo, a inni wybrali dziką dżunglę. Dzięki pracom plastycznym podczas tematu „Wakacje”, pani mogła poznać, o jakich wakacjach dzieci już marzą. Jednak to, co najbardziej odpowiadało dzieciom, to najróżniejsze zadania ruchowe i sportowe, zwłaszcza z piłką. Pani Paulina serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom i rodzicom za wspaniałą współpracę, nie tylko podczas zdalnego nauczania, ale przez cały okres prowadzenia dzieci. Za każdą pomoc, miłe słowo i uśmiech, za wszelkie wspólne działania na rzecz dzieci. Dziękuję.