Pierwsza wizyta Pracowitych Pszczółek w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna Filia Nr 9

W dniu 30.09 2019r. wybraliśmy się z pierwszą wizytą do Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna Filia Nr 9.Naszą pierwszą wizytę rozpoczeliśmy od otrzymania od Pani bibliotekarki kart Małego Czytelnika, które to obligują nas do uczestnictwa w projekcie Instytutu Książki”Mała książka-wielki człowiek.”

Jak pisze Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna o projekcie…”To chyba najskuteczniejszy sposób dotarcia do dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców, aby przekazać im bardzo ważną informację – książki są istotnym elementem rozwoju. Chcemy zdążyć przed tabletem, komórką, telewizorem – chcemy dać najmłodszym szansę dzieciństwa z literaturą. Cieszymy się, że możemy liczyć na wsparcie instytucji tak doświadczonych na polu działalności wychowawcze.

Dzieci z grupy Pracowitych Pszczółek z radością przeglądały pokazywane przez Panią bibliotekarkę książki. Z wielkim skupieniem słuchały to co ma in do przekazania oraz ogromnie cieszyły się z kart Małego Czytelnika i książeczek , które otrzymały w ramach projektu.Nie możemy się już doczekać kolejnej wizyty w bibliotece.