Pokaz eksperymentów dla seniorów

@DzialajLokalnie@LokalnaGrupaDziałaniaTraktPiastów

30 pąździernika 2023r. odbył się ostatni pokaz eksperymentów Myślicieli i Poszukiwaczy. Zaproszonymi gośćmi byli: Koło Seniorów w Zdziechowie, Biblioteka Publiczna w Zdziechowie, Koło Gospodyń Wiejskich w Zdziechowie i CUW, Przybyły również panie z Traktu Piastów oraz Stowarzyszenia Rodzice Przedszkolakom. Chętni goście również uczestniczyli w doświadczeniach, które zostały specjalnie dla nich przygotowane.

Projekt „Międzypokoleniowe Laboratorium Chemiczne” został dofinansowany ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez  Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Grupę Działania „Trakt Piastów”. Wszystkim darczyńcom panie serdecznie podziękowały oraz Stowarzyszeniu Rodzice Przedszkolakom, a zwłaszcza Pani Marcie Bigos i Natalii Fedde, które pomogły w realizacji tego projektu. Podziękowania również otrzymały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zdziechowie, które przygotowały ciasta specjalnie na tą okazję.

Na koniec był czas na rozmowy przy kawie i cieście.