Pożegnanie sześciolatkow

Dnia 20.06.22r. najstarsze dzieci pożegnały się z naszym przedszkolem, aby rozpocząć swoją edukację w szkole. Dlatego razem ze swoją Panią przygotowały występ taneczny oraz zaśpiewały wzruszająca piosenkę – która złapała niektórych za serca i popłynęły łzy. Dzieci otrzymały dyplomy, birety oraz upominki. Część oficjalną zakończyła prezentacja multimedialna. Przedstawiała ona 4 lata z życia grupy. Były torty,lody oraz inne słodkości. Był również czas na wspomnienia, wzruszenia i śmiech.Dziękuję Pani Marii Brenk za przygotowanie wraz z dziećmi przedstawienia tańców ludowych, oraz paniom pomocom, które pomogły przygotować salę  na naszą uroczystość.Dziękuję rodzicom za współpracę. Dzieciom życzymy powodzenia na nowych szczeblach edukacji.