Pracowite Pszczółki 09.04 i 10.04 2020r.

Moi kochani dziś i jutro proszę Was ,abyście pomogli swoim rodzicom w przygotowaniu Świąt Wielkanocnych.Co to oznacza?Mianowicie sprzątamy swój pokoik, wycieramy kurze z półek, odkurzamy dywan/podłogę, układamy zabawki.W kuchni pomagamy mamie lub tacie w upieczeniu babki Wielkanocnej, obieramy jajeczka do sałatki jarzynowej, bezpiecznie i tylko przy rodzicach możecie też pokroić  ugotowane warzywa.Jeśli rodzice Was poproszą o pomoc w przygotowaniu innych dań Wielkanocnych, proszę żebyście pomogli.Wspólne gotowanie jest świetną zabawą i oczywiście co najważniejsze robicie to razem, rodzinnie.

W niedzielę Wielkanocną pięknie udekorujcie wspólnie z rodzicami stół i zasiądźcie do Wielkanocnego śniadanka.

Jeszcze raz kochani życzę Wam wspaniałych świąt Wielkanocnych .Mimo, iż w innej formie to najważniejsze, abyśmy byli razem, kochali się i wspierali wzajemnie.

Uniwersytet Dzieci w Klasie - Materiały dla Nauczyciela