Pracowite Pszczółki 27.03 2020r.

Witam Was moi kochani.

Wczoraj ćwiczyliście rączki pisząc literę W, w. Słuchaliście również opowiadania o oznakach wiosny.Mam nadzieję, że wykonaliście te zadania;-).Dziś proszę Was ,abyście wspólnie z rodzicami stworzyli masę solną( 1 szklanka mąki, pół szklanki soli i trochę wody, tak aby powstało  ciasto nie klejące się do rąk) ulepcie za pomocą wałeczków literę W, w, gdy trochę wyschnie pomalujcie je farbami w dwóch różnych kolorach. Żeby Wam umilić czas lepienia liter poproście rodziców o włączenie piosenki o alfabecie warzywno-owocowym link poniżej.  Jutro na grupie w messenger pojawi się również opowiadanie czytane przeze mnie. BArdzo proszę wyślijcie mi swoje  W,w na e-maila: nataliagrzegorek100@gmail.com. Całuję Was  „robaczki” (jak to mówi Pani Karolinka):* Wasza Pani Natalia.

https://www.youtube.com/watch?v=5IQBQBvgjrg