Projekt Bohater Tygodnia u馃悵 Pracowitych Pszcz贸艂ek

鈥濨OHATER TYGODNIA鈥

Bohater Tygodnia- to projekt, kt贸rego celem nadrz臋dnym jest wdra偶anie dzieci do 偶ycia spo艂ecznego. Zalet膮 jest nabywanie wzorowych zachowa艅 .
Wa偶nym 艣rodkiem wychowawczym jest wywo艂anie silnych, pozytywnych prze偶y膰 oraz nagroda
w postaci wyr贸偶nienia i pochwa艂y.

Projekt edukacyjny, kt贸ry polega na po艣wi臋ceniu szczeg贸lnej uwagi wybranemu dziecku
z grupy.
W ci膮gu tygodnia Bohater za pomoc膮 zdj臋膰 i osobistych przedmiot贸w opowiada co艣 o sobie.
Najwa偶niejszym celem projektu jest to, aby dziecko zwr贸ci艂o uwag臋 na wszystkich swoich koleg贸w i kole偶anki. Przedszkolaki ucz膮 si臋 dzielenia swoimi rzeczami i okazywania sympatii innym.
Dzi臋ki Projektowi dzieci czuj膮 si臋 w pe艂ni cz艂onkami grupy, ucz膮 si臋 obdarza膰 uwag膮 innych, zacie艣niaj膮 wi臋zi rodzinne, a wsp贸艂praca rodzic贸w, dziadk贸w, rodze艅stwa z oddzia艂em przedszkolnym staje si臋 efektywniejsza.
Projekt 鈥濨ohater Tygodnia鈥 to dzia艂ania przeprowadzane we wsp贸艂pracy z rodzicami po to, aby ka偶de dziecko w grupie poczu艂o si臋 wa偶ne i wyj膮tkowe.