PROJEKT EDUKACYJNY馃悵馃Β,, POZNAJEMY PTAKI Z NASZEGO S膭SIEDZTWA”馃悵馃Β

锟糚taki mo偶na zobaczy膰 prawie wsz臋dzie, zajmuj膮 niemal wszystkie 艣rodowiska na ziemi. Zachwycaj膮 nas swoim 艣piewem, barw膮, wygl膮dem, s膮 wielkimi sprzymierze艅cami cz艂owieka,natomiast cz艂owiek niewiele wie na ich temat. Dlatego Pracowite Pszcz贸艂ki postanowi艂y pog艂臋bi膰 wiedz臋 o ptakach zimuj膮cych w Polsce.Dzieci potrafi膮 wyja艣ni膰 potrzeb臋 ochrony 艣rodowiska, a szczeg贸lnie ptak贸w, wiedz膮 w jaki spos贸b poprzez w艂asn膮聽 aktywno艣膰 mog膮 przyczyni膰 si臋 do ratowania ptak贸w zim膮, poczujli si臋 odpowiedzialni za przyrod臋, stworzyli w艂asne prac臋 plastyczne, bra艂y udzia艂 w konkursach tematycznych, poszukiwa艂y i wykorzystywa艂y informacje z r贸偶nych 藕r贸de艂, efektywnie wsp贸艂pracowa艂y i wsp贸艂dzia艂a艂y w zespole, publicznie zabiera艂y g艂os i prezentowa艂y wyniki swojej pracy, uczy艂y si臋 s艂ucha膰 innych.聽

rpt

rpt
rpt

rpt

rpt

rpt
rpt