Maluchy

Witajcie! To my – WESOŁE KRASULKI! Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu. Do naszej grupy uczęszczają dzieci 3 i 4 letnie. Wiele rzeczy, które robimy jest dla nas nowością. Choć jesteśmy jeszcze mali chętnie poznajemy nowe zasady współżycia w grupie rówieśniczej. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć, budować. Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani, przedszkole to nasz drugi dom. W naszej grupie jest miło, wesoło, zabawnie. Dużo czasu spędzamy w naszym przedszkolnym ogródku, tam podziwiamy otaczający nas świat przyrody. Co dzień stajemy się bardziej samodzielni, uczymy się także dzielić zabawkami. Chętnie poznajemy różne ciekawostki o otaczającym nas świecie. Nasze buzie są cały czas uśmiechnięte i mamy nadzieję, że tak będzie.

Oddziały w Oborze