Przedszkole w Pyszczynie bez dzieci w dniu 15.10. 2020

W dniu 14 października 2020 roku , dyrektor Zespołu Przedszkoli w Zdziechowie otrzymała informację od nauczyciela nauczającego   w Przedszkolu  w Pyszczynie języka angielskiego, o pozytywnym wyniku testu na obecność w jego organizmie wirusa Sars-Cov-2. Zgodnie z obowiązującymi procedurami powiadomiona została Powiatowa Stacja  Sanitarno – Epidemiologiczna oraz organ prowadzący placówkę tj. Urząd Gminy Gniezno.

Zgodnie z decyzją Sanepidu w dniu 15 października przeprowadzono przez wyspecjalizowaną firmę zewnętrzną na terenie Przedszkola w Pyszczynie dezynfekcję. W tym dniu placówka pozostała zamknięta.

Pracownicy przedszkola zgodnie z wytycznymi przygotowali pomieszczenia do  ponownego powrotu dzieci i w dniu 16 października 2020 Przedszkole w Pyszczynie wznowiło działalność.

Dyrektor Zespołu Przedszkoli w Zdziechowie

Mariola Kornet