Rozstrzygnięcie konkursu „Moja rodzina w obiektywie” i Dzień Dziecka z panią Wójt

31 maja 2021r. odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu 'Moja rodzina w obiektywie”, którego organizatorem było Stowarzyszenie „Związek dużych rodzin Trzy Plus” wraz z naszym przedszkolem, a patronat nad nim objął Wójt Gminy Gniezno.

W konkursie wzięło udział: 1 dziecko z Mnichowa, 2 dzieci z Obory, 13 dzieci z Pyszczyna i 20 dzieci z naszego przedszkola w Zdziechowie. Wszystkie prace zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Trzy prace otrzymały wyróżnienie: z Mnichowa, Pyszczyna i naszego przedszkola.

Prace można obejrzeć w galerii Biblioteki Publicznej w Zdziechowie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za pomysły i zaangażowanie całych rodzin.

Pani Wójt Gminy, Maria Suplicka wraz z panią Kamillą Nijak wręczyły nagrody i dyplomy dzieciom.

Miłą niespodzianką było złożenie życzeń wszystkim dzieciom z przedszkola i wręczenie owoców z okazji Dnia Dziecka przez panią Wójt Marię Suplicką. Bardzo dziękujemy.