U Poszukiwaczy przed Wielkanocą

W tym krótkim czasie przed świętami dzieci z grupy Poszukiwaczy robiły ozdoby świąteczne w domu, wykorzystując swoje pomysły i te zaproponowane. Były prace plastyczne i karty pracy z pisankami oczywiście. Przedszkolaki wykonały prześliczne pisanki i słoiczki z wielkanocnymi obrazkami z plasteliny. Przygotowywały różne pyszne dania wspólnie z rodzicami. Oglądały prezentację o tradycjach wielkanocnych, śpiewały znaną piosenkę świąteczną i słuchały bajki „Kolorowe pisanki” czytanej przez panią Sylwię. Przedszkolaki miały też zabawy ruchowe z jajkiem wielkanocnym w roli głównej. Pani Sylwia serdecznie dziękuje wszystkim za życzenia, miłe słowa i tak owocną współpracę z dziećmi, a zwłaszcza z rodzicami.