Witaj wiosno馃尫馃悵

聽W poniedzia艂kowy poranek 22 marca przywitali艣my Wiosn臋. Pod okiem pani Marii Brenk i pani Natalii 艢wierkocz, Pracowite Pszcz贸艂ki przygotowa艂y przedstawienie pod tytu艂em „Zn贸w przysz艂a Wiosna”. Podczas wyst臋pu aktorzy pokazali si臋 z jak najlepszej strony- dzieci profesjonalnie ta艅czy艂y, 艣piewa艂y i deklamowa艂y teksty.
Tematyka przedstawienia zwi膮zana by艂a z projektem edukacyjnym „Telefoniczne ABC”, dotycz膮cym rozwijania umiej臋tno艣ci bezpiecznego i kulturalnego korzystania z telefonu.
Zaproszeni go艣cie- pani dyrektor oraz wszystkie przedszkolaki wraz z paniami- nagrodzili dzieci gromkimi brawami.Nast臋pniedzieci wraz z Paniami przesz艂y ulic膮 przez wiosk臋 Pyszczyn z Marzanna zimowa pann膮, aby po偶egna膰 j膮聽 w pobli偶u jeziora.