Wizyta 3 klasy u Badaczy

Na Badaczy czekała niespodzianka 13 maja, a mianowicie odwiedziny 3 klasy ze Szkoły w Zdziechowie. Uczniowie czytali bajkę pt.: „On – off”, o której potem rozmawialiśmy. Treść bajki dotyczyła częstego grania na smartfonie. Dzieci same dochodziły do wniosków, że przez nadmierne spędzanie czasu ze smartfonem tracimy kontakt z rodziną, przyjaciółmi i przyrodą.

Spotkanie odbyło się w ramach programu własnego Sylwii Jabłońskiej „Edukacja artystyczna w wychowaniu przedszkolnym Mali odkrywcy – mali artyści”.

Po bajce był czas na słodki poczęstunek i dobrą zabawę. Uczniowie znowu poczuli się przedszkolakami, a z kolei  przedszkolaki były zachwycone pięknym czytaniem bajki przez uczniów. To było bardzo miłe spotkanie. Zapraszamy na kolejne odwiedziny.