­čÄä”Magiczne ┼Üwi─Öta”­čÄä – Skacz─ůce ┼╗abki

Projekt ÔÇ×Magiczne ┼Üwi─ÖtaÔÇŁ wzmocni┼é edukacj─Ö postaw szlachetno┼Ťci i kultu tradycji dzieci. Przybli┼╝y┼é wiadomo┼Ťci zwi─ůzane z przygotowaniami oraz obchodzeniem ┼Üwi─ůt Bo┼╝ego Narodzenia.
Dzieci wysłuchały historii o Świętym Biskupie z Miry, który teraz kojarzy się z popularnym Mikołajem.
Og┼éoszony zosta┼é konkurs plastyczny pt. ÔÇ×Najpi─Ökniejsza bombkaÔÇŁ.
Zacz─Öli┼Ťmy przygotowania do wyst─Öpu jase┼ékowego oraz om├│wili┼Ťmy jak wygl─ůda atmosfera ┼Üwi─ůt, po czym mo┼╝emy j─ů pozna─ç i jak si─Ö wtedy czujemy?
Powsta┼éy r─Öcznie robione ozdoby choinkowe. Sala zacz─Ö┼éa nabiera─ç prawdziwie ┼Ťwi─ůtecznego klimatu.
Rozpocz─Öli┼Ťmy r├│wnie┼╝ warsztaty zdobienia drewnianych choinek oraz dowiedzieli┼Ťmy si─Ö sk─ůd pochodz─ů pierniki i jak powstaj─ů?
Zapoznali┼Ťmy si─Ö z zasadami zachowania podczas posi┼ék├│w, symbolami i potrawami wigilijnymi. W┼Ťr├│d wielu prac plastycznych powsta┼éy kartki ┼Ťwi─ůteczne z ┼╝yczeniami dla rodzin. Zwie┼äczeniem projektu by┼é wyst─Öp jase┼ékowy oraz uroczysty obiad wigilijny.

sdr

edf