Akcja „Ile odzysku tyle zysku” i „Otul i nakarm”

W sobotę 16 listopada br. na gnieźnieńskim Rynku odbyło się podsumowanie

akcji „Otul i nakarm” pieski ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gnieźnie. 

Celem akcji była  pomoc zwierzakom, ale też uwrażliwienie na ich los. Zebrano 32 kg karmy.  

 Pozostałą ilość karmy, misek i kocyków zawieziemy z przedszkolakami w środę 27 listopada  do schroniska.

Również przekazano zebraną w Przedszkolu makulaturę. Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Miejski, Nadleśnictwo Gniezno oraz Polski Klub Ekologiczny Okręg Wielkopolski Koło w Gnieźnie zaprosili mieszkańców miasta i powiatu, placówki szkolne i wychowawcze oraz instytucje do udziału w akcji „Ile odzysku tyle zysku”. Zebrano 90 kg makulatury. Za każde 5 kg makulatury, otrzymaliśmy  drzewko. Otrzymane drzewka zostały posadzone na terenie naszego przedszkola.

Serdecznie  dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo w w/w akcjach.