GMINNY FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ W ZDZIECHOWIE

Tradycją już w naszym przedszkolu jest coroczny festiwal piosenki przedszkolnej. W tym roku odbył się 20 listopada pod hasłem:

„ZASADY SAVOIR VIVR`U ZNAMY

PIĘKNIE O NICH ŚPIEWAMY”

W skład jury zasiadło już też tradycyjnie dwóch muzyków: p. Agnieszka Ciesielska – Pawlak oraz p. Jarosław Kusz.

Aż 17 grup z placówek gminnych wzięło udział w konkursie, a mianowicie: Szczytniki Duchowne, Mnichowo, Jankowo Dolne, Goślinowo, Modliszewko, Pyszczyn i nasza Zdziechowa. Przedszkolaki pięknie śpiewały i dobrze się bawiły.

Po raz trzeci już odbył się koncert solowy p. Jarosława Kusza na akordeonie. Dzieci miały okazję potańczyć przy muzyce.

Jak zawsze wszyscy wykonawcy zostali tak samo nagrodzeni: upominkami oraz  dyplomami, grą i cukierkami dla wszystkich grup z przedszkoli, z których przybyli.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i ciekawych występów, wychowawcom za przygotowanie a wszystkim za przybycie.