Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Pyszczynie

Babcia i Dziadek to osoby bardzo bliskie dzieciom i skarb, którego nie da się nikim zastąpić. To dar dwustronny – dziadkowie chcą uczestniczyć w życiu swoich wnuków, chcą być potrzebni, a dobry kontakt dzieci z dziadkami umacnia tę więź.

Najczęściej dzieci uwielbiają spędzać czas z babcią czy dziadkiem. I to nie tylko dlatego, że ich rozpieszczają i  niekiedy pozwalają na nieco więcej niż rodzice. Najważniejsze jest to, że ten czas poświęcony jest wnukom  całkowicie, a nie dzielony z innymi osobami czy obowiązkami. I dlatego właśnie w dniu 17.01 2023r. dzieci z przedszkola w Pyszczynie wraz z swoimi ukochanymi babciami i dziadkami uczciły Dzień Babci i Dziadka na sali wiejskiej  na Piekarach. Dzieci zaprezentowały się gościom tańcząc dla nich śpiewając oraz odgrywając drobne scenki jasełkowe .Po występie wszyscy wspólnie zasiedliśmy przy stołach pijąc kawę i zajadając pyszne ciasta. Nie obyło się bez tańców  i konkurencji, które zorganizowały nauczycielki dla babć ,dziadków oraz wnucząt.