Dzień Dziecka na sportowo;)

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy szczególnie ważny i radosny dzień, jakim jest Dzień Dziecka.

Wszystkie grupy chętnie brały udział w olimpiadzie sportowej na świeżym powietrzu. Konkurencje dopasowane były do wieku i możliwości dzieci. Dzień sportu rozpoczęła krótka rozgrzewka. Następnie dzieci podzielone na zespoły ustawiały się i realizowały wyznaczone ćwiczenia. Podczas wykonywania zadań przez jedną grupę, reszta osób dzielnie kibicowała z trybun;)

Druga część dnia kryła w sobie jeszcze więcej niespodzianek. Atrakcje na placu zabaw: zjeżdżalnia, karuzela, taniec w rytm ulubionych utworów oraz wielkie bańki mydlane, które wznosiły się nad głowami pociech. Każdy dostał balonika w ciekawym kształcie. Urozmaiceniem było malowanie farbami na folii bezbarwnej.

To nie wszystko! Po powrocie na sale dzieci ze smakiem zjadły lody………mniaaaaam……………:)

Wszyscy zostali nagrodzeni owocową przekąską i dyplomem.