WIZYTA PANI WÓJT

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, w naszym przedszkolu gościliśmy dzisiaj Panią wójt Gminy Gniezno –  Marię Suplicką, która odwiedziła nas w towarzystwie znanej i uwielbianej  Myszki Miki. Dzieci otrzymały pyszne i zdrowe owoce oraz odrobinę słodkości.

Nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu ,,Moja rodzina w obiektywie”, organizowanego przez Przedszkole w Zdziechowie we współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Związek Dużych Rodzin Trzy Plus”. Konkurs polegał na przedstawieniu, w jaki sposób rodzina każdego uczestnika wspólnie spędza czas. Zdjęcia te zostały przedstawione  w formie kolażu.

W naszym przedszkolu udział w konkursie wzięło 13. uczestników, z których jedna osoba otrzymała wyróżnienie.

Każdy uczestnik (z pomocą rodziny) w wykonanie pracy włożył ogrom serca, za co serdecznie dziękujemy.

Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami wręczonymi przez Panią wójt.

Serdecznie gratulujemy, a naszym gościom dziękujemy za odwiedziny.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.