Dzień Seniora

30 marca w naszym przedszkolu miało miejsce ważne wydarzenie. Gościliśmy seniorów pod hasłem „Wiosna w jesieni życia”. Przedszkolaki odśpiewały na wstępie nasz przedszkolny hymn „Mali odkrywcy”, następnie grupa Tropicieli, będąca w naszym zespole ludowym zatańczyła sześć tańców wielkopolskich, a potem pozostałe grupy zaprezentowały występy artystyczne.  Na koniec dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Zdziechowie zaśpiewały dwa utwory. Po części artystycznej był czas na kawę i placek oraz konkurencje i zdjęcia w fotobudce.

Spotkanie odbyło się we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Zdziechowie. Przybyła na to spotkanie Wójt Gminy Gniezno Maria Suplicka.

Spotkanie to wywołało wiele uśmiechów na twarzach gości, a dla przedszkolaków było to niecodzienne przeżycie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w organizacji tego spotkania.