WYCIECZKA DO RADIO GNIEZNO I REDAKCJI „PRZEMIANY NA SZLAKU PIASTOWSKIM”

Grupy „Poszukiwaczy” i „Wynalazców” wyjechały 22.03 do studia Radio Gniezno aby zapoznać się z codzienną pracą reportera. Mieliśmy możliwość pozdrowić wszystkie Panie z przedszkola, przedszkolaków a nawet najbliższych z rodziny. Zostawiliśmy nagranie naszego przedszkolnego Hymnu „Mali Odkrywcy” które wkrótce zostanie puszczone na antenie radia. Autorem tego Hymnu jest Pani Maria Brenk -nauczyciel zajęć umuzykalniająco -rytmicznych. Po wizycie w Radio Gniezno udaliśmy się do redakcji tygodnika lokalnego, społeczno-informacyjnego „Przemiany Na Szlaku Piastowskim” gdzie mieliśmy możliwość zapoznać się z pracą redaktora, obejrzeć stare maszyny do pisania, aparaty fotograficzne i dowiedzieć się jak powstaje gazeta.Był to bardzo ciekawy dzień.