Gminny Festiwal Piosenki

23 listopada w przedszkolu w Zdziechowie odbył się Gminny Festiwal Piosenki pt. ZDROWY PRZEDSZKOLAK TO SZCZĘŚLIWY PRZEDSZKOLAK.
W festiwalu wzięli udział przedstawiciele wszystkich przedszkoli z terenu Gminy Gniezno, aż 17 grup.
Dzieci przedstawiły piosenki o tematyce zdrowego odżywiania, ruchu oraz higienie. Występy oceniało jurry w składzie: Lidia Pietrzak dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Zdziechowie, Jarosław Kusz , nauczyciel muzyki, konsultant muzczny a także Mariola Kornet dyrektor Zespołu Przedszkoli w Zdziechowie.
Po występach dzieci zostały poczęstowanie zdrowymi przekąskami i wysłuchały mini koncertu pana Jarosława Kusza. Na koniec wszystkie dzieci występujące otrzymały nagrody. Do zobaczenia za rok.