Informacja z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kłecku

Do nauczycieli / rodziców / uczniów

Nauczyciele

Drodzy nauczyciele,

obecny trudny czas to niewątpliwe wyzwanie dla nas wszystkich.

Jeśli potrzebujecie konsultacji, wsparcia, chcecie rozwiać swoje wątpliwości, szukacie odpowiedzi na pytania, na które potrafią odpowiedzieć, psycholog, pedagog, logopeda, dyrektor Poradni (informacje formalno – prawne) – czekamy na sygnał od Was.

W związku z tym, że obecnie znacznie utrudniony jest kontakt bezpośredni, zapraszamy do kontaktu zdalnego z pracownikami Poradni , możecie do nas:

dzwonić (nr. tel.: 61 424 07 83),

pisać (adres email: poradnia@pppk.gniezno-powiat.pl)

kontaktować się poprzez Skype (po wcześniejszym umówieniu się).

 

Rodzice

 

Drodzy rodzice, jeśli w tym trudnym czasie potrzebujecie wsparcia ze strony psychologa, pedagoga lub logopedy, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kłecku zaprasza Was do kontaktu zdalnego. Możecie do nas:

dzwonić (nr. tel.: 61 424 07 83),

pisać (adres email: poradnia@pppk.gniezno-powiat.pl)  lub

kontaktować się poprzez Skype (po wcześniejszym umówieniu się).

 

Uczniowie

Drodzy uczniowie, w aktualnej, trudnej sytuacji możecie doświadczać różnych emocji (takich jak np. niepokój, lęk, przygnębienie, złość) – są one wszystkie normalne i odpowiednie do tego co się dzieje na świecie. Jeśli jednak emocje te są dla Was przytłaczające i Wasze sposoby radzenia sobie z nimi nie sprawdzają się, możecie skorzystać z pomocy profesjonalnej. Zapraszamy Was do kontaktu zdalnego z psychologami pracującymi w naszej Poradni.

Możecie do nas:

dzwonić (nr. tel.: 61 424 07 83),

pisać (adres email: poradnia@pppk.gniezno-powiat.pl)

kontaktować się poprzez Skype (po wcześniejszym umówieniu się).

Zapraszamy do kontaktu także w innych kwestiach niż radzenie sobie z emocjami, jeśli tylko czujecie taką potrzebę. Możecie również porozmawiać z naszym pedagogiem lub logopedą.