„KORYTARZ ŻYCIA” -ZAKOŃCZENIE PROJEKTU EDUKACYJNEGO

W ramach projektu edukacyjnego pt  „SZLACHETNY CZŁOWIEK” realizowanego w grupie najstarszych dzieci odbyła się  scenka dramowa przedstawiająca „KORYTARZ ŻYCIA”. Przedszkolacy zaprosili naszych zaprzyjaźnionych strażaków z OSP w Zdziechowie z którymi współpracujemy już kilka lat, rówieśników i cały personel przedszkola aby pokazać jak poprawnie zrobić korytarz ratujący życie. Następnie wsiadły na przepiękne pojazdy wykonane przez rodziców i zaprezentowali wzorowe zachowanie na drodze. Nad całą sytuacją czuwali nasi wspaniali Strażacy z OSP . Dziękujemy za wieloletnia współpracę i zaangażowanie na rzecz Dzieci i Przedszkola. Cieszymy się, że tym razem dzieci z grupy „WYNALAZCÓW” mogły umilić czas gościom. Życzymy samych bezpiecznych powrotów z akcji.