Pożegnanie Poszukiwaczy i Wynalazców z dziećmi i całym przedszkolem

We wtorek 22 czerwca pani Monika Berlik i pani Halinka Kowalska przygotowały dla Poszukiwaczy i Wynalazców pożegnalną niespodziankę.

W piątek 25 czerwca Poszukiwacze i Wynalazcy pożegnali się z wszystkimi dziećmi oraz nauczycielami i pozostałymi pracownikami przedszkola. Dzieci jeszcze raz zaprezentowały pokaz mody letniej dla wszystkich. Dodatkowo na wybiegu pojawiły się wszystkie panie z jednym panem z przedszkola. Pani Sylwia i pani Paulina podziękowały wszystkim za współpracę, wszelką pomoc, uśmiech i dobry humor.

Niespodzianka było zaśpiewanie przez młodsze dzieci z grupy Tropicieli i Myślicieli piosenki oraz wręczenie przez panią Magdę i panią Kamillę lizaków ze specjalnymi życzeniami. Na deser wszyscy zajadali się lodami.

Pożegnania nadszedł czas….