Pożegnanie Poszukiwaczy i Wynalazców

Przyszedł czas na pożegnanie się z przedszkolem przez dwie najstarsze grupy: Poszukiwaczy i Wynalazców. Przedszkolaki zaprezentowały dla swoich rodziców letni pokaz mody, w którym można było też zobaczyć ich talenty taneczne. Dzieci w kolorowych strojach zaprezentowały siebie razem i każdego z osobna. Występ dzieci zakończyły utworem Marka Grechuty „Dni których nie znamy”. Ten rok połączył dwie grupy bardzo mocno, co można było zaobserwować na występie, ale również w trakcie  innych uroczystości przedszkolnych. Panie dziękowały za tę współpracę i zaangażowanie dzieciom.

Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. I nastąpił specjalny moment dla każdego przedszkolaka, czyli wręczenie dyplomów, biretów, książek, przyborów szkolnych, słodkości oraz albumów ze zdjęciami.

Pani Sylwia i pani Paulina wręczyły podziękowania dla pani dyrektor, pani Krystyny, pani Joasi, pani Beaty.

Panie podziękowały też wszystkim rodzicom za współpracę, a szczególne podziękowania zostały wręczone paniom, które były członkami Rady Rodziców w ciągu  czterech lat.

Następnie dzieci wraz z rodzicami wręczyły paniom prezenty, kwiaty i mnóstwo przytulasów.

Po części oficjalnej przyszła kolej na torty, lody, kawę i truskawki. Szczególne podziękowania dla pani Joasi Dykban za przygotowanie niesamowitych i przepysznych tortów na tę uroczystość.

Pani Sylwia wraz z panią Pauliną dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w tej uroczystości oraz wszystkim tym, którzy pomogli w jej organizacji.