Praca zdalna – Poszukiwacze

Poszukiwacze pracowali z dużym zaangażowaniem w czasie zajęć zdalnych. Pani Sylwia wraz z innymi paniami: p. Basią, p. Marysią, p. Moniką i p. Halinką wysyłały materiały związane z tematyką wielkanocną, pracą rolnika i tajemnicami książek. Były to materiały z propozycjami plastycznymi, filmikami, prezentacjami, kartami pracy, piosenkami, zagadkami, czytanymi bajkami, zdjęciami, gimnastyką, zabawami kreatywnymi, tańcami, zadaniami specjalnymi, w tym kulinarnymi. Dzieci zaangażowały się bardzo w okładki ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek, by stworzyć z tego Kronikę ulubionych bajek, ale już w przedszkolu. Bardzo też lubiły prace plastyczne, a w gospodarstwa, które projektowali włożyli bardzo dużo pracy i serca. Wszystkie panie dziękują za współpracę i zaangażowanie.