Praca zdalna u Wynalazców

Grupa Wynalazców, podczas zdalnej nauki, pracowały jak mróweczki. Systematycznie przysyłały Pani Paulince wykonane prace plastyczne, ruchowe, muzyczne, prace w kartach pracy. Wykonywały zadania przygotowywane przez wszystkie Panie.  Nawet porządkowały w zapałem swoje pokoje. W pierwszym tygodniu zdalnej nauki dzieci przypominały sobie tradycje wielkanocne i przygotowywały sporo ozdób świątecznych do swojego pokoju, i nie tylko.  W drugim tygodniu omawiany był szeroko rozumianego kosmosu. Oprócz wielu przestrzennych prac manualnych, znalazło się kilku odważnych Wynalazców, którzy nagrali siebie, podczas śpiewania piosenki o planetach. Ostatni , trzeci tydzień , dotyczył zwierząt na wsi. Zabawy ruchowe, konstrukcyjne , głosowe i najważniejsze, kulinarne, podobały się dzieciom najbardziej. A rodzice najbardziej cieszyli się, gdy , w ramach gimnastycznych, dzieci miały posprzątać swoje pokoje 😉 Pani Paulina, wraz z Panią Marysią, Panią Basią, Panią Moniką i Panią Halinką serdecznie dziękują za duże zaangażowanie w pomoc dzieciom w nauce i systematyczną wspólną pracę. Dziękujemy.