Pracowite Pszczółki 03.04 2020r.

Witam Was kochani.Na początek chciałam przekazać wiadomość dotyczącą dzieci 4 letnich.Te dzieci nie wykonują zadań ,,trudnych” tzn: litery, trudniejsze zadania z programowania, które wysłałam na początku tygodnia. Dzieci czteroletnie wybierają sobie zadania, które chcą wykonać  i z pomocą rodziców odrabiają zadania domowe. Zadania z programowania dla dzieci 5 letnich również proszę wybrać do umiejętności dzieci, nie wszystkie muszą być wykonane.

Mam nadzieję ,że słuchacie opowiadań i wierszy, które wysyłam do Pani Marleny za pośrednictwem messengera,a Pani Marlena na waszą grupę ?

Zadanie na dziś będzie dotyczyło wysiewu rzeżuchy lub ziarenek owsa wielkanocnego.

https://www.youtube.com/watch?v=uVYPv4_H0lg

Kiedy już to zrobicie proszę wykonajcie prace plastyczną.Wybierzcie dowolnie kurczaczka, baranka bądź zajączka.