Program artystyczny „Mali odkrywcy – mali artyści” w grupie Badaczy

W grupie Badaczy na podstawie programu autorskiego „Edukacja artystyczna w wychowaniu przedszkolnym Mali odkrywcy – mali artyści” pani Sylwia tworzyła sama i wspólnie z dziećmi teatrzyki kukiełkowe, wykorzystując do nich kukiełki z tektury i balonów do bajek: „Trzy świnki” , „Kopciuszek” i „Czerwony Kapturek”. Dzieci mogły rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, co wywołało wiele radości wśród przedszkolaków.

W ramach programu pani Sylwia przedstawiła dzieciom teatrzyk cieni pt. „Bolek i Lolek poznają dinozaury”, do którego zaprosiła również dzieci z grupy Zdobywców. Po teatrzyku była krótka prezentacja poznanych dinozaurów oraz teatrzyki cieni w wykonaniu dzieci. To było dla nich ciekawe przeżycie.