Projekt „MIĘDZYPOKOLENIOWE LABORATORIUM CHEMICZNE” w Zdziechowie

@DzialajLokalnie@LokalnaGrupaDziałaniaTraktPiastów

Stowarzyszenie Rodzie Przedszkolakom działające przy Zespole Przedszkoli w Zdziechowie z ogromną radością dzieli się tą wspaniałą nowiną,  że od września do połowy listopada w Przedszkolu w Zdziechowie wspólnie będziemy realizować projekt „Międzypokoleniowe Laboratorium Chemiczne „. Projekt ten jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, dorosłych jak i seniorów – wszystkich mieszkańców Gminy Gniezno, których dzieci uczęszczają do Zespołu Przedszkoli w Zdziechowie oraz Szkoły Podstawowej w Zdziechowie.

Projekt dofinansowano ze środków programu „@Działaj Lokalnie” @Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez @Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz @Lokalnej Grupy Działania „Trakt Piastów” w Łubowie.