„Skaczące Żabki”

Skaczące Żabki to grupa wesołych cztero i pięciolatków.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są otwarte i ciekawe otaczającego świata. Wyróżnia je duża kreatywność i mądrość podczas wspólnych zajęć dydaktycznych i przy tworzeniu prac plastycznych.

Spędzany tutaj czas jest zgodny z wartościami, jakie obowiązują w naszej placówce, czyli postulatami: przyjaźni, koleżeństwa, szacunku, miłości i prawdy.

Każdego dnia nie brakuje świetnego humoru, rozwijania zdolności manualnych podczas zabaw grami, puzzlami i klockami oraz kształcenia sprawności słuchowo-ruchowej przy zabawach tanecznych do ulubionych utworów.

Grupa ćwiczy swoją spostrzegawczość i dba o zdrowie podczas obserwacji na spacerach, zabaw na świeżym powietrzu oraz spożywając „witaminki” w formie owoców lub warzyw. Podtrzymując powiedzenie: „W zdrowym ciele, zdrowy duch” w piątki wychowankowie ćwiczą na zajęciach gimnastycznych. W ciągu tygodnia uczestniczą również w zajęciach dodatkowych: z języka angielskiego, zajęć umuzykalniających i szachów. Żabki starają się być bardzo samodzielne, szczególnie podczas spożywania posiłków, zachowując ład i porządek. To grupa przedszkolaków na medal!

Grupa liczy

Wychowawca:

Pomoc nauczyciela: