Wynalazcy o Polsce

W ostatnim tygodniu Wynalazcy przygotowywali się do nadchodzących świąt: Święta Flagi i Święta Konstytucji. Dzieci utrwalały nie tylko polskie symbole narodowe, ale poznawały też dokładniej Warszawę, naszą stolicę. Dzieci wykonały sporo prac plastycznych i bardzo się przy tym napracowały. Poznały też kilka piosenek, które przybliżyły tematykę szeroko rozumianego patriotyzmu. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się też mini konkurs na najdłuższe słowo: najpierw z ograniczonej liczby spółgłosek i samogłosek, a następnie bez takich ograniczeń. Dzieci dały się porwać zdrowej rywalizacji i z pomocą tworzyły lawinowo nowe słowa. Pani Paulina serdecznie dziękuje dzieciom i rodzicom za tak dużą mobilizację w realizowaniu wszystkich zadań.