Zebranie wstępne „Mądre sówki” 24 sierpnia 2020 r.

Plan zebrania z rodzicami

Placówka: Bajkowe Przedszkole w Pyszczynie

Nauczyciele: Ewelina Pawlicka, pomoc nauczyciela Karolina Ratajczak

Data zebrania: 24 sierpnia 2020 r.

Temat zebrania: Zebranie organizacyjne (rok szkolny 2020/2021)

Przebieg zebrania:

1. Podpisanie listy obecności – Lista obecności rodziców na zebraniu.

2. Powitanie, przedstawienie nauczyciela oraz grupy

wielkość grupy 13 dzieci

chłopcy: 7 osób

dziewczynki- 5 osób

3. Czego potrzebują przedszkolaki? – Wyprawkę plastyczną przynosimy w drugim tygodniu września (do 11 września)wyprawka dla przedszkolakaMycie ząbków będzie wprowadzone w późniejszym terminie.

4. Dzień zabawki – niestety ze względu na zaistniałą sytuację dzieci nie przynoszą do przedszkola zabawek, maskotek, przytulanek, smoczków, pieluszek, itp. rzeczy.

5. Przedstawienie ramowego planu dnia oraz granicznej godziny przyjścia do przedszkola: godz. 8:15

6:30-8:00 grupy łączone- schodzenie się dzieci

9;00 – śniadanie

zajęcia dydaktyczne

11:00- witaminka

12:00 obiad

leżakowanie

14:00 podwieczorek- grupy łączone

6. Rodzice dzieci z katarem, kaszlem, stanem podgorączkowym, ogólnym złym samopoczuciem będą niezwłocznie wzywani po odbiór dziecka z przedszkola.
  7. Dzieci przekazywane będą opiekunom w drzwiach wejściowych do przedszkola.
  8. Składka na Ubezpieczenie – ubezpieczenie nieobowiązkowe, obowiązuje przez cały okres wakacji.

Jeśli dziecko jest ubezpieczone w innej ubezpieczalni, przedszkole prosi o ksero polisy.

9. Zajęcia dodatkowe:- harmonogram

• j. angielski 2 razy w tygodniu po 15 min.

• rytmika 2 razy w tygodniu po 30 min.

• logopedia codziennie

• szachy- pierwszeństwo mają starsze dzieci. Godziny popołudniowe.

• balet- wtorki 14:10- 14:40

1. Podczas ferii pracujemy pierwszy tydzień – od 15 do 19 lutego 2020r.- drugi tydzień  jest wolny od zajęć opiekuńczo-dydaktycznych

2. Ustalenie formy obchodzenia urodzin dzieci- owoce, warzywa.

3. Prośba o nie umieszczanie zdjęć z wizerunkiem nauczycieli, dyrektora na portalach społecznościowych – RODO.

4. Pytania rodziców – wolne wnioski

5. Pożegnanie.

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego życzę Państwu,

aby sukcesy Waszych dzieci przyniosły Państwu wiele satysfakcji,

aby nowy rok szkolny był pomyślny, zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym.

Czekam na Państwa pomysły, zaangażowanie i zapraszam do wspólnego działania!

Wychowawca

Ewelina Hołoga Pawlicka