DZIEŃ BABCI I DZIADKA U MYŚLICIELI I TROPICIELI

Dnia 22 stycznia grupa wnuków z grupy Myślicieli oraz Tropicieli zorganizowali dla swoich  BABĆ I DZIADKÓW wielkie przyjęcie, które rozpoczęło się pokazem artystycznym.Dzieci przedstawiły Jasełka oraz odegrały scenkę do piosenki ALLELUJA w wersji dla swoich ukochanych dziadków. Wzruszeń było mnóstwo. Potem nastąpił czas na prezenty oraz uściski. Dzieci podarowały laurki oraz w ozdobnie przygotowanych słoiczkach HERBATKI MIŁOŚCI. Był czas przytulanie się, kawkę i słodkie ciasteczko. Były też konkurencje gdzie wnukowie ze swoimi ukochanymi babciami i dziadkami mogli się wykazać i poczuć ducha rywalizacji. Nie zabrakło też symbolicznych różyczek dla babć od personelu przedszkola. Był to bardzo miło spędzony czas.