Projekt edukacyjny „Święta z rodziną”- część 1

W grupie Badaczy był realizowany projekt edukacyjny związany z tematyką Świąt Bożego Narodzenia „Święta z rodziną”. Jedna część realizowana była w przedszkolu wraz z panią Sylwią, a druga z Rodzicami w domach w czasie, gdy cała grupa miała kwarantannę.

Dzięki współpracy rodziców z panią Sylwią dzieci realizowały część zadań projektu w domach. Badacze z pomocą rodziców wykonywali różnymi technikami prace plastyczne tj: Mikołaje, aniołki, kartki świąteczne, bałwanki z robionych mas śnieżnych i oczywiście prawdziwe  bałwany ze śniegu. Przedszkolaki piekły z rodzicami  pierniki i lukrowały je, słuchały piosenek, filmików i bajek nagrywanych przez panią Sylwię. Rodzice spisali się na medal, co widać na załączonych zdjęciach. Ogromne podziękowania dla Rodziców od pani Sylwii za współpracę i zaangażowanie :-).

W kolejnym poście będzie druga część projektu realizowana w przedszkolu.